Vize Departmanı

Vizesiz ve engelsiz bir yaşam dileği ile...

0850 241 1 847 (VİS)

Cad Vizesi

ÜCRETSİZ TELEFON DESTEĞİ İÇİN:
ONLİNE RANDEVU İÇİN TIKLAYINIZ:

Genel BilgiGerekli EvraklarBaşvuru FormuRandevu

KonsoloslukVize SüreciAile BirleşimiUzun Süreli Vize

cad-bayragiVİZE İŞLEMLERİ HAKKINDA BİLGİ VE HİZMETLERİMİZLE İLGİLİ TARAFIMIZDAN DETAYLI BİLGİ ALMAK İÇİN LÜTFEN ÜCRETSİZ TELEFON DESTEĞİ ALINIZ. 08502411847
Çad, nüfus olarak etnik yapısı birden fazla vatandaşı barındıran bir ülke olup geçmişte katıldığı savaşlar ile adını duyuran ve coğrafi olarak çöl ikliminin hakim olduğu bir Afrika ülkesidir. Çad’a gitmek ve ziyaret gerçekleştirmek için bilinilmesi gerekli olan bir takım işlemler ve bu işlemlerin gerçekleştirilebilinmesi için edinilmesi istenilen bilgiler bulunmaktadır. Bu işlemlerin gerçekleştirilmesinde ve Çad vizesi almak için gerekli işlemlerin sağlanması için destek vermekte olan aracı kurum desteği ile işlemlerin aktarımında vize danışmanlığı hizmeti vermekte olan kurum ile detaylı bilgi akışı sağlanarak yurt dışı vize başvuru işlemleri süresince alınan randevu sırasında bilgilendirme yapılarak vize başvuru süreci için hazırlanılması gerekli olan belgelerin eksiksiz bir şekilde hazırlanması ve süreç içerisinde gerekli olan pasaport üzerinde herhangi bir sorun yaşanmamasına dikkat edilmesi amacı ile denetim altında işlemler tamamlanarak Çad’a gitmek için hazırlanılması gerekli olan belgeler vize danışmanlığı tarafından hazırlık sürecinde iken Çad vizesi almak için gerekli koşullar ve gidiş türleri hakkında bilgi verilmektedir.

Çad’a gitmek için vize başvuru talebinde bulunmak isteyen kişi Türkiye vatandaşı olması durumunda işlemlerin gerçekleştirilmesi için yapılacak olan vize başvurularının aktarımı Paris Büyükelçiliği’ne aktarılmakta ve Paris Büyükelçiliği aracılığı ile işlemler gerçekleştirilmektedir. Yapılacak olan işlem süresince herhangi bir istisnai olası bir durum ile karşı karşıya kalındığı durumda alınacak olan vize başvuruları Çad sınırına girişte mevcut havaalanında Türkiye’de bulunan Çad Konsolosluğu ile telefon aracılığı ile iletişim kurularak diplomatik bilgi alınması istenilmektedir.

Çad vizesi almak için diğer bir yol ve transit vize işlemi ise Türkiye Cumhuriyeti olan kişilerin yurt dışı vize başvuru işlemlerinde işlemlerin gerçekleştirilmesinde, Libya’da bulunan Çad Büyükelçiliği ile işlemler gerçekleştirilebilinmektedir. Vize başvuru işlemlerinin gerçekleştirilmesinden önce Libya’da bulunan Büyükelçiliğin vize başvuru işlemlerinin gerçekleştirilmesi adına telefon ile irtibata geçilmesi işlem süreci açısından büyük bir önem taşımaktadır. Çad vizesi almak için vize danışmanlığı tarafından hazırlanan işlemlerin verilen destek ile işlem türüne göre gerçekleştirilmesi ve ilgili departmanlara aktarılarak vize başvuru talebinin sonuçlanması sağlanmaktadır.

Ara