Vize Departmanı
Vizesiz ve engelsiz bir yaşam dileği ile...
0850 466 15 27
Yurt Dışı Vize

Firmazın Resmi Kurumlarla Bağlantısı Yoktur.

Dominik Vizesi

ÜCRETSİZ TELEFON DESTEĞİ İÇİN:
ONLİNE RANDEVU İÇİN TIKLAYINIZ:

Genel BilgiGerekli EvraklarBaşvuru FormuRandevu

KonsoloslukVize SüreciAile BirleşimiUzun Süreli Vize

dominik-bayragiVİZE İŞLEMLERİ HAKKINDA BİLGİ VE HİZMETLERİMİZLE İLGİLİ TARAFIMIZDAN DETAYLI BİLGİ ALMAK İÇİN LÜTFEN ÜCRETSİZ TELEFON DESTEĞİ ALINIZ. 0850 466 15 27

Son yıllarda adı sıkça duyulan ve Karayiplerde bulunan bir ada ülkesi olan Dominik Cumhuriyeti denizaşırı bir ülke olup sıcak bir iklim özelliği gösterir niteliktedir. Ülke genelinde mevsim normallerinde aralıklarla sağanak yağmura rastlanabilmektedir. Karayiplerde bulunmakta olan Dominik Cumhuriyeti ülke itibariyle en popüler ve turistlerin en çok ziyaret ettiği ülke konumunda yer almaktadır. Dominik Cumhuriyeti’ne gitmek için yapılması gerekli olan ve Dominik Cumhuriyeti Konsolosluğu tarafından istenilmekte olan bir takım gerekli evraklar ve pasaport işlemleri bulunmaktadır. Bu işlemlerin gerçekleştirilmesinde bilinilmesi gerekli olan ve yurt dışı vize başvuruları sırasında ihtiyaç olunan bir takım bilgiler bulunmaktadır.

Dominik Cumhuriyeti Fahri Başkonsolosluğu tarafından istenilmekte olan evrakların hazırlanma sürecine girmesinde ve hazırlanması için vize danışmanlığı hizmeti vermekte olan kurum aracılığı ile işlemlerin gerçekleştirilmesi işlem sürecini olumlu yönde etkileyerek işlemlerin hızlı bir şekilde herhangi bir soruna mahal verilmeden gerçekleştirilmesinde katkıda bulunmaktadır. Yurt dışı vize başvuru işlemlerinde işlemler bulunulan ülkelerdeki Dominik Cumhuriyeti Fahri Başkonsoloslukları tarafından da vize başvuru işlemleri kabul edilmektedir.

Vize başvuru işlemlerinde vize danışmanlığı randevusu sırasında gerekli belgelerin düzenlenerek hazır bir hale getirilmesi ve pasaportun eksiksiz bir şekilde kullanıma uygun halde olurluğundane emin olunarak işlemlerin gerçekleştirilmesi için herhangi bir sorunla karşılaşılmaması açısından vize danışmanlığı önemli rol oynayarak işlemlerin hazırlık sürecinde önemli pay sahibidir. Bilinilmesi gerekli olan bir bilgi ise Umuma mahsus olan pasaport sahiplerinin vize başvurularının gerçekleştirilme türü diğer pasaport türlerinin aksine Dominik Cumhuriyeti sınırı üzerinde gerçekleştirilebilinmektedir. Bu işlemlerin gerçekleştirilmesi vize danışmanlığı tarafından sağlanan bilgi akışı ile gerçekleştirmesi ve herhangi akılda kalan bir sorunun olmaması açısından büyük önem taşımaktadır.

Yurt dışı vize başvuru sürecinde Dominik Cumhuriyeti Fahri Başkonsolosluğu’na teslim edilen işlemlerin vize danışmanlığı refakatinde gerçekleştirilmesinin ardından kalan işlemler Dominik Cumhuriyeti Fahri Başkonsolosluğu’nun ilgili vize departmanı tarafından incelemeye ve onay sürecine alınması ve bu sürecin bir iş haftası ile üç iş haftası arasında bir süreci kapsayarak sonuçlandırılması işlem süreci içerisinde bilinilmesi gereken bilgiler arasındadır. Yurt dışı vize başvuru işlemlerinde Dominik Cumhuriyeti Fahri Başkonsolosluğu’na aktarılan işlemlerin tamamlanmasının ardından gerekli bilgilendirme ve işlem takibi vize başvurularının hazırlanmasında destek hizmeti vermekte olan vize danışmanlığı aracılığı ile telefon yolu ile bilgi akışı sağlanarak vize başvuru süreci onaylanarak tamamlanmaktadır.

 

Ara