Vize Departmanı

Vizesiz ve engelsiz bir yaşam dileği ile...

0850 241 1 847 (VİS)

Endonezya Vizesi

ÜCRETSİZ TELEFON DESTEĞİ İÇİN:
ONLİNE RANDEVU İÇİN TIKLAYINIZ:

Genel BilgiGerekli EvraklarBaşvuru FormuRandevu

KonsoloslukVize SüreciAile BirleşimiUzun Süreli Vize

endonezya-bayragiVİZE İŞLEMLERİ HAKKINDA BİLGİ VE HİZMETLERİMİZLE İLGİLİ TARAFIMIZDAN DETAYLI BİLGİ ALMAK İÇİN LÜTFEN ÜCRETSİZ TELEFON DESTEĞİ ALINIZ. 08502411847

Kalabalık bir ülke kökenine sahip olan ve pek çok ülkeye sınır olan bir ülkedir. Endonezya, dünyada en çok nüfusa sahip olan dördüncü ülke konumunda bulunmaktadır. Diğer bir adı adalar ülkesidir. Bunun sebebi Endonezya’da 17 binden fazla sayıda ülke bulunmasından kaynaklanmaktadır. Endonezya’yı ziyaret etmek ve Endonezya’ya gitmek isteyen kişilerin bilmesi gerekli olan bir takım işlemler bulunmaktadır. Bu işlemlerden en önemlisi Endonezya Konsolosluğu ve Büyükelçiliği tarafından istenilmekte olan gerekli belgelerin eksiksiz bir şekilde tamamlanarak herhangi bir eksik veya yanlış belge olmaksızın ilgili Endonezya Konsolosluğuna teslim edilmesi vize başvuru sürecinde istenilen işlem türlerinden birisidir.

İşlemlerde herhangi bir sorun ve benzeri durum ile karşılaşılmaması açısından işlemlerin hazırlık sürecinde önemli yer edinen ve vize başvurularında destek vererek gerekli belgelerin ve pasaportun düzenlenerek doğru bir şekilde Endonezya Konsolosluğuna tesliminde etkin rol oynayan vize danışmanlığı hizmeti vermekte olan kurum aracılığı ile işlemlerin gerçekleştirilmesi işlem sürecine hız kazandırarak işlemlerin hızlı bir şekilde tamamlanmasına olanak sağlamaktadır.

Vize başvuru sürecinde gerekli işlemlerin tamamlanmasında önemli rol oynayan vize danışmanlığındaki randevu süresince Endonezya’ya gerçekleştirilecek olan gidişler için gerekli bilinmesi gereken bilgilerin aktarımı ve herhangi bir sorun ile karşılaşılmaması adına randevu sırasında işlem sürecine tabii olan pasaportun güncelliği ve deforme olmayışı ile ilgili düzenlemelerin yapılması ile ilgili yapılacak olan işlemler vize danışmanlığı denetiminde gerçekleştirilerek olabilecek sorunlar vize sürecini etkilemeyecek şekilde tamamlanmaktadır.

Endonezya Konsolosluğu tarafından istenilmekte olan ve gerekli niteliklerin sağlanması istenilen belgelerin ve pasaportun eksiksiz bir şekilde vize danışmanlığındaki randevu sırasında tamamlanmasının ardından işlem süreci Endonezya Konsolosluğu veya Büyükelçiliğinde işlemlerin gerçekleştirilmesi için alınan randevu talebi ile vize danışmanlığı refakatinde sürmektedir. Bu işlemlerin gerçekleştirilmesinde vize danışmanlığı aracılığı ile aktarılan belgelerin randevu sırasında Endonezya Konsolosluğuna teslim edilmesinin ardından işlemlerin resmi ve istenilen belgelerin ve pasaportun onay sürecinin gerçekleştirilmesi adına Endonezya Konsolosluğu tarafından alınan işlemlerin gerçekleştirilmesi ve onay sürecine girerek vize başvurusunun onaylanması Endonezya Konsolosluğunun çalışma saatleri ve iş günleri dahilinde işlem görmekte ve tamamlanmaktadır. Vize başvuru sürecine dahil olan bu işlemlerin vize onayının verilmesi ve gerekli evrakların incelenmesinin ardından tamamlanması ve vize çıkışının verildiği bilgisinin alınması adına vize danışmanlığı aracılığı ile işlem süreci hakkında detaylı bilgilendirme yapılmakta ve işlemlerin tamamlanma süreci hakkında bilgi akışı vize danışmanlığı aracılığı ile sağlanmaktadır.

Ara