Vize Departmanı
Vizesiz ve engelsiz bir yaşam dileği ile...
0850 466 15 27
Yurt Dışı Vize

Firmazın Resmi Kurumlarla Bağlantısı Yoktur.

Gerekli Evraklar Başvuru Sorunu

Gerekli Evraklar Başvuru Sorunu

 

Başvuru yapmadan önce bilindiği üzere zorunlu olan randevu işlemleri yapmanız gerekmektedir. Randevu tarihinde gerekli evraklarınızda ki yanlışlık randevunuzun iptal olmasına veya iler ki tarihe aktarılması anlamına gelmektedir. Konsoloslukların gerekli evraklar konusunda son derece hassas olduğu ve evraklarıdaki yanlışlıklar veya eksiklikler üzerine red vermeleri olasıdır.

EVRAKLARDA DİKKAT EDİLMESİ GEREKENLER

Davetiye ; Kaşı taraftan gönderilen davetiyenin başlangıç ve bitiş tarihi dikkat edilmesi gerekmektedir.

Pasaport ; Pasaport bitiş tarihi başvuru için en önemli noktalarından bir tanesidir. Başvuru tarihi ile pasaport bitiş tarihi arasında (90 Gün) Kapsamak zorundadır.

Maaş Dökümleri : Maaş dökümleri son 3 ay güncel olmalıdır.

Fotoğraf : Biometrik fotoğraflarınız güncel çekilmiş ve ölçüleri ve yüz ölçüleri tutarlı olmalıdır.

 

 

 

 

 

Kategori(ler): Genel

Yayın: 25 Ekim 2017 / 6 Yorum / G-Arama

Buraya 6 kişi renk katmış.

 1. Ercan Haslofca dedi ki:

  İyi çalışmalar, vize için verilecek başvuru formu sayfanızdan indirilen, Yunanca ve Türkçe açıklamaların yazılı olduğu form mudur? Bu ise el yazısı ile doldurulması uygun mudur?

 2. FADİME dedi ki:

  SLM BEN FRANSIZ EŞİYİM AİLE BİRLEŞİMİ YAPTIM VIZEM VERILDI FAKAT 16 YASINDA BİR KIZIM VAR ONUNDA İŞLEMLERİNİ YAPMAK İSTEDIM CUNKU BURDA BIRAKACAK KIMSE YOK EVRAKLARI HAZIRLAYIP İSTANBULA GÖTÜRDÜM HERŞEY TAMAM AMA FRANSADAN BIR OKULDAN KAYIT ISTEDILER ONUDA ORDAKILER VERMIYOR COCUK ORDA DEGIL DIYE BEN ŞİMDİ NE YAPACAM NASIL BIR YOL IZLIYCEM LUTFEN BANA YARDIMCI OLURMUSUNUZ…

 3. Emine dedi ki:

  Merhaba,

  Ben başka bir işe geçiş yaptım ve işe başlayalı 2 ay oldu yakın zamanda vize başvurusu yapacağım ancak 3 aylık maaş dökümüm olması gerekmiş. Ne yapabilirim?

 4. Elçin dedi ki:

  Avrupa vizesi başvurularında doğrudan resmi kurumlarla irtibata geçilerek evraklarla ilgili doğru bilgi edinilip, ücretsiz olarak randevu alınabilmektedir.
  Vizedepartmanı.com yetkili resmi aracı kurum ile yakın benzerlik göstererek ve randevu almak için arayanları resmi aracı kurummuş gibi cevaplayarak, olmayan hizmet karşılığı haksız kazanç sağlamaktadır. Profesyonellikten uzak, acemi personelle çalışmaktadır.

 5. Elçin dedi ki:

  Bilişim sistemleri kullanılarak dolandırıcılık suçu işlenmesi halinde fail TCK 158/1-f maddesi gereği cezalandırılır. Bilişim sistemlerinin kullanılması demek, bilgisayar, cep telefonu, internet gibi araçların kullanılmasıdır. Örneğin, facebook, twitter vs. gibi sosyal medya araçları üzerinden mağdurun hileli davranışlarla aldatılması suretiyle para, kontör istenmesi gibi yöntemlerle haksız menfaat sağlanması bilişim sistemleri kullanılarak nitelikli dolandırıcılık suçunu teşkil eder.

 6. Hüseyin Ergun dedi ki:

  Davetiye formunu bulamadım.
  Lütfen bana gönderir misiniz?

Ara