Vize Departmanı
Vizesiz ve engelsiz bir yaşam dileği ile...
0850 466 15 27
Yurt Dışı Vize

Firmazın Resmi Kurumlarla Bağlantısı Yoktur.

İdata Şirketi

İdata Şirketi

 

Almanya ve italya vizesi için konsolosluk tarafından yetkili verilen bir kurumdur. Türkiyenin Ankara, istanbul, İzmir, Bursa, Gaziantep, Trabzon gibi şehirlerinde faliyet göstermektedir.

İdata kurumu üzerinden randevu alabilir ve gerekli evraklarınızla beraber vize başvurunuzu gerçekleştirebilirisiz. Parmak izi uygulaması için başvurularınız 90 günden daha kısa süreli bir vize başvurusu ise idata kurumuna parmak izi vermeniz yeterli olacaktır.

 

Kategori(ler): Genel

Yayın: 25 Ekim 2017 / 3 Yorum / G-Arama

Buraya 3 kişi renk katmış.

 1. dilek dedi ki:

  elemanlarınızı telefonu açıp vize departmanı deyip kapatmaları için ödeyip telefondanmı kazanç sağlıyorsunuz acaba çok erak ediyorum tam yarım saattir telefondayım ve 3 çalışanınızda aynı haltı yedi açıyor vize departmanı deyip telefonu kapatıyor sizin hizmet anlayışınız ve çalışma sisteminiz buysa eğer bende sizinle çalışmak isterim bedava maaş almak için…

 2. sinan gökduman dedi ki:

  iyi günler efendim
  size bir sorum olacakti
  IData sirketi malatya ve kayseride varmi
  bilginiz icin tesekurler
  sinan Gökduman

 3. surur ABBAS dedi ki:

  kolay gelsin
  babam aile birleşimi ile Almanyaya gidecek .gerekli evraklar arasında en azından 1 yıl süreli suriye pasaportu var . ancak pasaportunda 9 ay süre kalmış . acaba kabul edilir mi ? bu konuda yardımcı olur musunuz ?
  teşekkürler

Ara