Vize Departmanı
Vizesiz ve engelsiz bir yaşam dileği ile...
0850 466 15 27
Yurt Dışı Vize

Firmazın Resmi Kurumlarla Bağlantısı Yoktur.

Laos Vizesi

ÜCRETSİZ TELEFON DESTEĞİ İÇİN:
ONLİNE RANDEVU İÇİN TIKLAYINIZ:

Genel BilgiGerekli EvraklarBaşvuru FormuRandevu

KonsoloslukVize SüreciAile BirleşimiUzun Süreli Vize

laos-bayragiVİZE İŞLEMLERİ HAKKINDA BİLGİ VE HİZMETLERİMİZLE İLGİLİ TARAFIMIZDAN DETAYLI BİLGİ ALMAK İÇİN LÜTFEN ÜCRETSİZ TELEFON DESTEĞİ ALINIZ. 0850 466 15 27
Laos, sıcak ve tropikal bir iklim levhasının bulunduğu bir güneydoğu asya ülkesidir. Sıcaklık mevsim normalleri üzerinde soğuma göstermemekte ve sıcak bir hava hakim bulunmaktadır. Laos’a gitmek ve bu ülkeyi ziyaret etmek isteyen kişilerin bilmesi gerekli olan bir takım işlemler ve vize başvuru süreci yer almaktadır. Laos için Türkiye  Cumhuriyeti vatandaşı mensubu kişiler vize başvuru sürecine dahildir ve süreç boyunca yapılması gerekli olan işlemleri yerine getirerek yurt dışına çıkış sağlanmaktadır.

Laos’a gitmek isteyen kişilerin bilmesi gerekli olan bir diğer bilgi ise işlem süresince önemli bir bilgi olan Laos Konsolosluğu ve Büyükelçiliği’nin Türkiye’de yer almamasından ve Türkiye sınırları içerisinde hizmet veren akrediteli herhangi bir kurumun olmayışı süreç açısından büyük önem taşımakta ve bilinmesi gerekli olan bir bilgidir. Gerekli işlemlerin sağlanması ve Laos’a gitmek için hazırlanılması gerekli olan belgelerin eksiksiz bir şekilde tamamlanması için işlem süresince yapılması ve hazırlanması gerekli olan belgelerin ve pasaportun eksiksiz bir şekilde hazırlanarak teslim edilmesi için hizmet veren vize danışmanlığı aracılığı ile işlemler gerçekleştirilerek hazırlık süreci dahilinde vize danışmanlığı tarafından verilen bilgi doğrultusunda yurt dışı vize başvurusunda gerekli bilgiler aktarılmaktadır. Laos’a gitmek için gerekli olan belgelerin ve pasaport işlemlerinin vize danışmanlığı desteği ile hazırlanması ve tamamlanan işlemlerin Laos’a gitmek için vize başvurularının kabul edildiği bir Laos Konsolosluğunda sürdürülmesi istenilmektedir. İşlemlerin gerçekleştirilmesi için Türkiye Cumhuriyeti sınırları içerisinde herhangi bir Laos Konsolosluğu bulunulmadığı için Laos Konsolosluğunun bulunduğu bir ülkede işlemlerin alınması sağlanmalıdır.

Vize başvurularında işlemlerin gerçekleştirilmesi için hazırlanılan evrakların ve pasaportun vize işlemlerinin tamamlanması için Laos Konsolosluğuna aktarılması ve işlem sürecinde herhangi bir sorun ile karşılaşılmadan transit işlem gerçekleştirilerek Laos’a gidiş sağlanmaktadır. Yurt dışı vize başvurusunda bulunan kişilerin işlemlerin gerçekleştirilmesinde önemli pay sahibi olan vize danışmanlığı desteğinde işlemleri gerçekleştirmesi büyük önem taşımaktadır. Laos için istenilmesi gerekli olan pasaportun üzerinde herhangi bir deformasyon ve yırtılma olmaması, işlemlerin gerçekleştirilmesi açısından pasaportun en az 6 ay geçerliliğe sahip olması istenilmekte ve pasaportun geçerliliğinin olduğundan emin olunması istenilmektedir.

Ara