Vize Departmanı
Vizesiz ve engelsiz bir yaşam dileği ile...
0850 466 15 27
Yurt Dışı Vize

Firmazın Resmi Kurumlarla Bağlantısı Yoktur.

Vfs Global

ÜCRETSİZ TELEFON DESTEĞİ İÇİN:
ONLİNE RANDEVU İÇİN TIKLAYINIZ:

Yetkili olan firma İrlanda, Fransa, İspanya, Kanada, Polonya, Yunanistan, Bulgaristan, Malta, Hollanda, Dubai, İsveç gibi birçok ülkenin vize başvuru randevuları vede vize hizmeti işlemlerini gerçekleştirmektedir. VFS Global üstünden yapılan başvurularda tekrardan konsoloslukla uğraşmanıza gerek yoktur. Seyahat tarihinden 90 gün önce vize başvurunuzu yapmanız faydalı olacaktır. Başvuru öncesinde kesinlikle randevu alınması zorunludur. VFS Global randevularınızı sitemizde bulunan online randevu kısmından bizim yardımımızla alabilirsiniz. Randevu için “0850 466 15 27” nolu telefon üzerinden bize ulaşabilir. Gerekli evrakları öğrenerek başvuru işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

VFS Global aracılığıyla işlemleri gerçekleştirmek için randevu almak zorunludur. Online randevu formumuzu kullanarak ve ya telefon numaramız üzerinden bizlere ulaşarak randevu alabilirsiniz.

Firmamızdan randevu için : 0850 466 15 27 telefon numarasını arayabilir veya online sistem üzerinden randevu alabilirsiniz.

Randevu işlemi gerçekleştikten sonra gerekli evraklarla birlikte başvuru işlemini gerçekleştirebilirsiniz.

Başvurunuz onaylandıktan sonra pasaportunuzu istediğiniz adrese teslim şeklinde alabilirsiniz. Kargo ücretleri ek olarak hesaplanmaktadır.

DİKKAT EDİLMESİ GEREKEN HUSUSLAR

  1. Sigorta maliyetleri yaşa ve seyahat edilecek noktaya göre değişkenlik gösterebilir. Sigorta teminatı 30.000 Euro olmalıdır.
  2. Gerekli evraklarda eksik ve yanlış belge sonucu vize başvurunuz onaylanmayabilir.
  3. Randevuları seyahatinizden 90 gün öncesine kadar gerçekleştirmeniz işlemlerinizi kolaylaştıracaktırç
  4. Vize başvuru sonucunun duyurulması ülkeye göre farklılık göstermektedir. Ortalama 15 iş günü içerisinde tamamlanabilir.

Yurtdışına gitmek isteyen kişilerin gerçekleştirmesi gereken bazı vize işlemleri yer alır. Bu işlemler her ülkeye göre değişiklik göstermekle beraber genellikle belirli şartları kapsamaktadır. Türkiye Cumhuriyeti vatandaşları yurtdışına yapacakları seyahatleri aşamasında pasaport tiplerine ve seyahatlerinin amaçlarına göre istenilen şartları yerine getirmeleri gerekir. Vfs Global, Kanada ve Schengen ülkelerinin büyükelçilikleri ile anlaşması bulunan bir kurumdur. Vfs Global’in dünya çapında diplomatik bir misyona sahip olması yapılan vize ve pasaport işlemleri sırasında sonucun hızlı bir şekilde alınmasına yardımcı olmaktadır.

Vfs Global Nedir?
Vfs Global sizlere vize başvurusu yaptığınız sırada aracılık ederek başvuru işlemleriniz sırasında sıkıntı yaşamanızın önüne geçen bir kurumdur. Vize başvurularınız öncesinde Vfs global ofisinden randevu alarak detayları görüşmek üzere ofise gitmeniz gerekir. Bu evrede vizenizin onaylanması ve alım süreci hakkında merak ettiğiniz bütün soruların cevaplarını bulma imkanı elde edeceksiniz. Vize başvurusu yapılacağı sırada gerekli evrakların hazırlanması başvuru yapan kişinin sorumluluğundadır. Aracı kurumlar bu evrede hazırlanması gereken belgeler hakkında net bilgi verir. Eğer gideceğiniz ülkeden gelen bir davetiye söz konusuysa bu mutlaka sizin adınıza gelmesi gerekir. Aynı zamanda vize aracı kuruma gelen davetiyeyi evraklarınızı teslim etme aşamasında ibraz etme zorunluluğunuz bulunmaktadır.

Vize başvurunuzu yapacağınız sırada eğer ailenizle beraber seyahat edecekseniz vize talebinde bulunan kişilerin yaşına bakılmaksızın herkesin adına davetiye olması gerekir. Vize başvurusu aşamasında gerekli olan ödemeler ise başvuru sırasında yapılması gerekir. Aynı zamanda aracı kurumlar üzerinden vize başvurusunda bulunmak isteyen kişiler bu başvuru işlemlerinde bireysel olarak görüşmeye gitmelidir. Eğer başvuru işlemi şahsen yapılmayacaksa başvuru yapacak olan kişiye gerekli olan vekaletin verilmesi şartı vardır.

Vize Başvurusu Onaylanmaza Ne Yapılmalıdır?
Vize başvurusu yapıldıktan sonra gerekli olduğu takdirde başvuru yapılan konsolosluk vize başvurusunda bulunan kişiyi bir sözlü mülakata çağırma ihtimali vardır. Sözlü mülakata gidileceği sırada randevu işlemlerinizi Vfs Global aracılığıyla gerçekleştirebilirsiniz. Birçok kişi vize başvurusu reddedildiği takdirde ne yapması gerektiğini bilmemektedir. Fakat yaptığınız ilk başvuru reddedildiği takdirde tekrar başvuru yapma imkanına sahipsiniz. Yapacağınız her bir başvuru işlemi Vfs Global firması tarafından kendi içerisinden değerlendirecektir.
Konsolosluklar bazı başvurular sırasında kişiden ek belge talebinde bulunabilmektedir. Bu evrede Vfs Global firmaları sizinle iletişime geçerek istenilen belgeler tamamlandıktan sonra bu belgeleri konsolosluğa teslim ettirecektir. Vize aracı kurumların sunduğu bu geniş hizmet ağı sayesinde bütün vize başvuru işlemleriniz takip altında olacak ve sonuçlar hakkında sizlere bilgi verilecektir.

Firmamızın Vfs Global firması ile bir bağlantısı yoktur. Firmamız vize işlemlerinizde size gerekli prosedür, randevu alımı, gerekli evrak bilgisi, online veya temaslı evrak kontrolu, gerektiğinde yetkisi olan çözüm ortakları aracılığı ile seyahat sağlık sigortası, otel ve uçak rezervasyonu ve vize sürecinin takibi noktasında ücretli olarak hizmet vermektir.

 

Ara