Vize Departmanı
Vizesiz ve engelsiz bir yaşam dileği ile...
Firmamız bir danışmanlık firmasıdır.
Aracı veya kurumlar ile bağlantısı yoktur.
0850 562 61 74

Vfs Global

ÜCRETSİZ TELEFON DESTEĞİ İÇİN:
ONLİNE RANDEVU İÇİN TIKLAYINIZ:

Yetkili Firma firması Fransa, İspanya, Hollanda, Polonya, Belçika, Kanada, İrlanda, Yunanistan, Danimarka, Avusturya, Bulgaristan, İsveç, Malta, Dubai vizesi gibi bir çok ülkenin vize başvuruları vize randevu sistemleri gibi vize hizmeti vermektedir. Vfs Global aracılığı ile yapılan başvurular Konsolosluğa gitmenize gerek kalmadan yapılan başvurulardır. Vize başvurularınızı başvuru tarihinden 90 Gün önceden yapmanız önerilmektedir. Randevusuz vize başvuru kesinlikle yapılmamaktadır. Randevu almak için vfsglobal.com firması üzerinden bizim aracılığımız ile randevu almak için Randevu formu üzerinden alabilirsiniz. Randevu “0850 562 61 74” telefon numarasından gerekli evrakları öğrenip başvuru yapabilirsiniz.

Vfs global firması ile işlemlerini gerçekleştirmek için öncesinde randevu alınması gerekmektedir. Randevu işlemlerinin gerçekleşmesi için telefon ile veya online olarak randevu alınız.

Tarafımızdan randevu almak için : 0850 562 61 74 telefon numarasından veya online olarak randevu alabilirsiniz.

Randevu sonrası size verilen adreste bulunarak gerekli evraklarınız ile beraber başvuru gerçekleştiriniz.

Başvuru sonrasında pasaportunuz belirtiğiniz adrese kargo ile veya elden teslim alabilirsiniz. Kargo ücretleri extra olarak hesaplanmaktadır.

Firmamızın Vfs Global firması ile bir bağlantısı yoktur. Firmamız vize işlemlerinizde size gerekli prosedür, randevu alımı, gerekli evrak bilgisi, online veya temaslı evrak kontrolu, gerektiğinde yetkisi olan çözüm ortakları aracılığı ile seyahat sağlık sigortası, otel ve uçak rezervasyonu ve vize sürecinin takibi noktasında ücretli olarak hizmet vermektir.

DİKKAT EDİLMESİ GEREKEN HUSUSLAR

  1. Seyahat sağlık sigortası 30.000 Euro teminatlı olmalıdır. Sigorta ücretleri yaşa ve seyahat tarihlerine göre değişkenlik göstermektedir.
  2. Sizden talep edilen evraklarda eksiklik veya yanlışlık olması durumunda vizenizin onaylanmama durumu doğurabilir.
  3. Randevu alımlarınızı seyahat tarihinden 90 Gün öncesinde almanız önerilmektedir.
  4. Vizenizin açıklanma durumları ülke durumuna göre değişkenlik göstermektedir. Ortalama süre 15 iş günüdür.

Vfs Global Schengen ülkelerinin ve Kanada Büyük elçiliği ile anlaşmalı bir kurumdur. Başvurularınızda randevu almadan evraklarınızı teslim veya parmak izi vermeniz kesinlikle yasaktır. Vfs global firmasından randevu almak için  http://www.vfsglobal.com  bu adresi ziyaret edebilirsiniz.

Ara