Vize Departmanı
Vizesiz ve engelsiz bir yaşam dileği ile...
0850 466 15 27
Yurt Dışı Vize

Firmazın Resmi Kurumlarla Bağlantısı Yoktur.

Ankara

ÜCRETSİZ TELEFON DESTEĞİ İÇİN:
ONLİNE RANDEVU İÇİN TIKLAYINIZ:

 

  • Vfs Global Schengen ülkelerinin ve Kanada Büyük elçiliği ile anlaşmalı bir kurumdur. Başvurularınızda randevu almadan evraklarınızı teslim veya parmak izi vermeniz kesinlikle yasaktır. Tarafımızdan randevu almak için lütfen formu doldurun ve yetkili çalışanların size vermiş olduğunuz telefon numarasından gün içersinde size geri dönüş yapmasını bekleyiniz.

 

VİZE İŞLEMLERİ HAKKINDA BİLGİ VE HİZMETLERİMİZLE İLGİLİ TARAFIMIZDAN DETAYLI BİLGİ ALMAK İÇİN LÜTFEN ÜCRETSİZ TELEFON DESTEĞİ ALINIZ. 0850 466 15 27

Vfs global, Schengen bölgesi içerisinde yer alan ülkeler ve Kanada elçiliği ile anlaşmalı olarak vize hizmeti veren bir kurumdur. Resmi bir kurum olarak geçen Vfs Global, Hollanda, İspanya, Fransa, Belçika, Polonya, İrlanda, Yunanistan, Kanada, Avusturya, İsveç, Danimarka, Dubai ve Bulgaristan vizesi alma gibi birçok ülkeden vize başvurusu yapabilme imkanı vermektedir. Bu evrede yapılan başvurularda konsolosluğa gitmenize gerek yoktur. Ankara Vfs Global ise Ankara’da yaşayan ve bu ülkelerde birisine seyahat etme planı yapan Türkiye Cumhuriyeti vatandaşlarına hizmet vermektedir. Ankara Vfs Global üzerinden sadece Türkiye Cumhuriyeti vatandaşları değil aynı zamanda ülkemizde oturma izni olan kişiler de işlemlerini gerçekleştirebilmektedir.

Ankara’da yaşayan kişiler Vfs Global üzerinden başvuru işlemlerini gerçekleştirmeleri evresinde bu başvurularını planladıkları seyahat tarihinden 90 gün önce yapmaya dikkat etmeleri gerekmektedir. Vize başvuruları yapılacağı sırada bütün işlemler randevulu bir şekilde yapılmaktadır. Vfs Global ofisleri randevusuz şekilde yapılan herhangi bir vize başvurusuna izin vermemektedir. Kurum üzerinden randevu almak isteyen kişiler firmamız ile iletişime geçerek gerekli randevu işlemlerini ve sunmaları gereken belgeleri öğrenebilirler. Ankara Vfs Global üzerinden randevu aldığınız zaman mutlaka sizlere belirtilen saatte belirtilen adreste olmanız gerekmektedir. Aksi takdirde başvurunuz sırasında çeşitli problemler yaşama ihtimaliniz bulunmaktadır.

Firma üzerinden başvuru işlemlerinizi yaptıktan sonra teslim ettiğiniz pasaportunuzu elden teslim alabilme imkanınız bulunduğu gibi kargo üzerinden de teslim edilmesini talep edebilirsiniz. Bu evrede kargo ücreti gibi ücretler sizden ek olarak talep edilecektir.

Firmamız vize işlemlerini sunduğu sırada sizlere randevu alma, gerekli prosedürler, evrak kontrolleri, sizden talep edilecek olan evraklar, seyahat sağlık sigortası ve yaptığınız vize başvurusunun takibi evresinde destek vermektedir.

Vfs Global Başvurusu Sırasında Dikkat Edilmesi Gerekenler

Vfs Global başvurusu yapacağınız evrede dikkat etmeniz gereken bazı noktalar yer almaktadır. Bu noktalar şu şekildedir:

-Yaptığınız seyahat sağlık sigortanızın en az 30 bin Euro teminatlı bir şekilde yapılması gerekir. Bu evrede sigorta ücretleriniz seyahat tarihinize ve yaşınıza göre değişiklik gösterebilir.

-Sizden talep edilen evraklarda herhangi bir eksiklik veya yanlışlık varsa vizeniz onaylanmayabilir.

-Randevunuzu seyahat tarihinizden en az 90 gün önce almanız gerekmektedir.

-Vize başvurularının sonuçlanma süreci başvuru yapılan ülkenin durumuna göre değişiklik gösterebilmektedir. Ortalama olarak başvurularının sonuçlanması 15 iş günü sürmektedir.

Not: Vize süreçleri Almanya Konsolosluğu’nun yoğunluğu ve siyasi sebeplere göre değişkendir. Sorunlarınız için 0850 466 15 27

Ara