Vize Departmanı

Vizesiz ve engelsiz bir yaşam dileği ile...

0850 241 1 847 (VİS)

İstanbul

ÜCRETSİZ TELEFON DESTEĞİ İÇİN:
ONLİNE RANDEVU İÇİN TIKLAYINIZ:

 

  • Vfs Global Schengen ülkelerinin ve Kanada Büyük elçiliği ile anlaşmalı bir kurumdur. Başvurularınızda randevu almadan evraklarınızı teslim veya parmak izi vermeniz kesinlikle yasaktır. Tarafımızdan randevu almak için lütfen formu doldurun ve yetkili çalışanların size vermiş olduğunuz telefon numarasından gün içersinde size geri dönüş yapmasını bekleyiniz.

VİZE İŞLEMLERİ HAKKINDA BİLGİ VE HİZMETLERİMİZLE İLGİLİ TARAFIMIZDAN DETAYLI BİLGİ ALMAK İÇİN LÜTFEN ÜCRETSİZ TELEFON DESTEĞİ ALINIZ. 08502411847

Kanada veya Schengen bölgesinde yer alan ülkelere seyahat planı olan Türkiye Cumhuriyeti vatandaşları gerekli olan vize başvuru işlemlerini Vfs Global firması üzerinden gerçekleştirmesi gerekmektedir. Bu firma dünya genelinde tamamen kurumsal bir şekilde hizmet veren resmi bir firmadır. Başvuru işlemlerinizi firma üzerinden gerçekleştireceğiniz sırada aracı vize danışmanlık firmalarından yardım alma imkanına sahipsiniz. İstanbul Vfs Global ofisi, İstanbul’da ve çevresinde yaşayan kişilerin gerekli başvuru işlemlerini kabul etmektedir.

Vfs Global firması üzerinden Hollanda, İspanya, Avusturya, Kanada, Belçika, Fransa, Yunanistan, İrlanda, Bulgaristan, Danimarka, Dubai, Malta ve İsveç vizesi alabilmek için başvuru işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Bu ülkelere Vfs Global üzerinden başvuru yaptığınız takdirde ülkenin konsolosluğuna gitmenize gerek kalmayacaktır. Başvuru aşamasında dikkat etmeniz gereken kurallardan birisi; başvurunuzu seyahat planladığınız tarihten ortalama olarak 90 gün önce gerçekleştirmektir. İstanbul Vfs Global ofisi randevusuz olarak gerçekleştirilen başvuru işlemlerini kesinlikle onaylamamaktadır. Gerekli olan randevu işlemlerinizi gerçekleştireceğiniz zaman sizlere vize danışmanlık hizmeti sunan firmamız üzerinden gerçekleştirebilirsiniz.

Gerekli olan randevunuz alındığı zaman sizlere belirtilmiş olan tarih ve adreste bulunmaya dikkat etmeniz gerekir. Firmamız bu evrede sizlere evrak kontrolü, gerekli olan evrakların bilgisi, randevu alınma işlemi, gerekli olan prosedürler, konaklama ve seyahat rezervasyonları ve vize sonucunun takip edilmesi gibi alanlarda hizmet vermektedir. Aynı zamanda gerektiği durumlarda çözüm ortağımız olan kurumlar aracılığı ile seyahat sağlık sigortası evresinde de sizlere destek verilir.

İstanbul Vfs Global üzerinden başvurunuzun resmi olarak başlaması için sizden talep edilmiş olan belgeleri eksiksiz bir şekilde vermeniz gerekmektedir. Bu evrede sizden pasaportunuz da talep edilecektir. Pasaportunuzu vize başvurunuzun sonuçlanmasıyla beraber teslim alacağınız zaman elden teslim alma veya kargo ile teslim alma seçeneklerini değerlendirebilirsiniz. Bu evrede kargo ücretleri sizlere ekstra bedel olarak yansıtılacaktır.

Vfs Global vize başvurusu sırasında vizenizin sonuçlanma süreci vize talep ettiğiniz ülkenin konsolosluğuna gör değişiklik gösterebilmektedir. Başvurular ortalama olarak 15 iş günü içerisinde sonuca kavuşmaktadır. Seyahat sağlık sigortası başvuru aşamasında büyük öneme  sahiptir  ve ortalama olarak 30 bin Euro teminatlı bir sağlık sigortanızın olması gerekir. Bu bedel seyahat tarihlerinize ve yaşınıza göre değişiklik gösterebilmektedir. Başvurularınızı yaparken pasaportunuzun güncel olmasına ve en az 2 sayfanın boş olmasına da dikkat etmelisiniz. 10 yıldan eski pasaportlar ile yapılan başvurular onaylanmamaktadır.

Not: Vize süreçleri Almanya Konsolosluğu’nun yoğunluğu ve siyasi sebeplere göre değişkendir. Sorunlarınız için 08502411847

Ara